UA | RU
18 квітня 2025, 11:59

У Луцьку троє чоловіків організували підпільну лабораторію з виготовлення амфетаміну

фото: Національна поліція

У Луцьку поліцейські викрили діяльність групи осіб, які виготовляли та збували мешканцям області психотропну речовину – амфетамін

Про це повідомили в поліції області, передає RegioNews.

Зазначається, що троє чоловіків, обоє 1990 та один 1985 років народження, організували в Луцьку цілу лабораторію з виготовлення амфетаміну.

16 квітня правоохоронці провели санкціоновані обшуки за адресами проживання та в транспортних засобах фігурантів та інших причетних до незаконної діяльності осіб.

Слідчі виявили та вилучили майже пів кілограма амфетаміну, зіп-пакети, прилади для виготовлення психотропів, грошові кошти, електронні ваги, а також гранату.

Усіх трьох зловмисників затримали. Їм оголосили про підозру. Фігурантам загрожує від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині наркодилери облаштували лабораторії з мільйонним обігом.

Раніше повідомлялось, що 10 років у в'язниці проведе житель Рівненщини за збут метамфетаміну. У нього вилучили наркотиків на понад 60 тисяч гривень.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
11 грудня 2025
Вибори та війна. Навіщо Зеленський пообіцяв Трампу
Президент України фактично перекреслив усі вимоги американського колеги про вибори, і це добре
Чому €90 мільярдів для України – це "недоперемога"
19 грудня 2025, 20:46
Суддя на Харківщині збила двох підлітків на пішохідному переході – ДБР відкрили провадження
19 грудня 2025, 20:42
В Україні може виникнути дефіцит пального через російські удари по мосту на Одещині
19 грудня 2025, 20:35
На Київщині під час пожежі через несправну електроплиту загинув літній чоловік
19 грудня 2025, 20:28
У Києві на Софіївській площі встановили унікальну ялинку на честь енергетиків
19 грудня 2025, 20:19
Стало відомо, як відключатимуть світло в Україні 20 грудня
19 грудня 2025, 20:06
Україна отримає рекордну фінансову підтримку від ЄС на два роки
19 грудня 2025, 20:04
Внаслідок масованого удару FPV-дронами по Дружківській громаді на Донеччині поранення отримали двоє чоловіків
19 грудня 2025, 19:50
У мережі показали наслідки атаки РФ по мосту в Маяках на трасі Одеса–Рені
19 грудня 2025, 19:34
13 сіл Дніпропетровщини офіційно визнали зонами бойових дій
19 грудня 2025, 19:10