UA | RU
15 березня 2020, 17:52

Коронавірус на Волині відганятимуть церковним передзвоном

Коронавірус на Волині відганятимуть церковним передзвоном
Коронавірус на Волині відганятимуть церковним передзвоном

Про це пише racurs.ua, передає RegioNews.

Архімандрит Константин Марченко, намісник Свято-Миколаївського монастиря у Жидичині, опублікував відео із сьогоднішньої служби в храмі, що неподалік від Луцька.

Він написав, що "з благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла за давнім церковним українським звичаєм взиваємо до Господа дзвонами, щоб він спинив напасть". Тому усі храми Волинської єпархії ПЦУ щонеділі о 09.00 мають бити в дзвони.

З благословення митрополита Луцького і Волинського МИХАЇЛА за давнім церковним українським звичаєм взиваємо до Господа дзвонами аби він спинив напасть. Нагадаємо, що з благословення архиєрея усі храми Волинської єпархії щонеділі о 09.00 мають бити в дзвони.

Опубліковано Константином Марченком Неділя, 15 березня 2020 р.

У Древній Русі і в середні віки мелодією дзвонів знищували хвороботворні бактерії і мікроби. Резонансні звуки дзвону очищають простір, ними лікували депресію і психічні захворювання, пояснюють священники.
06 грудня 2023
30-річний довгобуд: чому відкриття частини Подільського мосту в Києві не вирішує транспортну проблему
Днями у Києві нарешті відкрилась частина Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Втім, поки цією переправою через Дніпро, що будується вже 30 років, може користуватися лише спецтранспорт та мун...
01 грудня 2023
Цікаві місця Києва: Найглибша станція метро у світі, німецький квартал та своя "Китайська стіна"
Київ прекрасний для відвідин у будь-яку пору року, адже має свій неповторний колорит, який щороку приваблює сотні тисяч туристів з усього світу.
29 листопада 2023
Запуск аеропортів: Чи будуть безпечними польоти цивільної авіації під час війни
Останнім часом офіційні особи в Україні публічно заявляють про можливість відкриття деяких аеропортів та поновлення польотів цивільної авіації
24 листопада 2023
Суди над зрадниками. Хто з відомих колаборантів уже отримав покарання
Останнім днями в Україні завершилося кілька гучних судових процесів над колаборантами. У Харкові довічне ув'язнення отримав місцевий чоловік, що в перші дні вторгнення навів російську ракету на будівл...