UA | RU
05 серпня 2025, 13:49

ГУР зірвало наступ армії РФ на Сумщині: понад 330 окупантів знищено

Скріншот із відео ГУР

Операція української розвідки на Сумщині завдала серйозного удару по тилу окупантів і зірвала логістику ворога

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передає RegioNews.

Під час боїв українські розвідники завдали значних втрат противнику: за попередніми даними, знищено щонайменше 334 російських військових, ще понад 550 – отримали поранення. У ході рейду підрозділи ГУР повністю зачистили ворожі позиції та закріпилися на нових рубежах, зірвавши подальший наступ армії РФ у цьому районі.

За інформацією розвідки, операція проводилася під керівництвом "Спецпідрозділу Тимура". У ній взяли участь бойові групи "Химера", "Юнгер", "Стугна", "Сибірський батальйон", "Аратта", "1514", "Paragon", "Art Division", "First Line", "Raven Group", БДК та "6 загін спеціальних дій". Бійцям вдалося не лише вийти в тил противника, але й знищити його логістичне забезпечення - ворог втратив доступ до постачання провізії та боєприпасів.

Радіоперехоплення підтвердили, що деморалізовані російські військові відмовлялися йти в наступ на позиції, які контролює українська розвідка. У штабах РФ озвучували надумані причини відмов, що свідчить про втрату боєздатності підрозділів на цій ділянці фронту. Водночас спецпризначенці продовжують виконувати бойові завдання, утримуючи стратегічно важливі позиції.

Міноборони оприлюднило відео, яке демонструє ключові етапи операції: стрімкі рейди, точну роботу артилерії, знищення техніки та живої сили ворога за допомогою FPV-дронів і стрілецької зброї.

Раніше повідомлялося, що в ніч на 28 липня спецпризначенці ГУР МО України здійснили висадку на Тендрівській косі в північній частині Чорного моря. У ході операції вони знищили позиції російських військових.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання