UA | RU
12 лютого 2025, 14:25

Стали відомі подробиці про топ-зрадника, який працював у СБУ

фото: СБУ

За даними ЗМІ затримано Дмитра Козюру, кадрового співробітника СБУ. Він очолював Штаб Антитерористичного центру відомства

Про це пише журналіст Юрій Бутусов, посилаючись на джерела Цензор.Нет, передає RegioNews.

За його словами, Козюра, тривалий час ще не початку 2000-х років працював у кадровому відділі Академії СБУ, знайомився та мав повний доступ до особових справ усіх курсантів.

На посаду начальника штабу Антитерористичного центру СБУ Козюра був призначений у 2016-му році.

Служба у центральному апараті давала Козюрі можливості збирати інформацію не тільки стосовно свого напрямку роботи, але й по інших управліннях.

"Одразу згадується, що у 2015-му році керівником одного з бойових управлінь Центру спецоперацій "А" був призначений генерал Валерій Шайтанов, який у 2014-му році, будучи одним з командирів спецпідрозділу СБУ "Альфа" незаконно вступив у перемовини з російськими терористами та відмовився від застосування "Альфи" проти російських терористів у Слов'янську. Шайтанов був затриманий як російський агент у 2020-му році, у 2023-му засуджений за державну зраду", - пише Бутусов.

Як відомо, на початку війни в СБУ було викрито ще кілька високопосадових російських агентів.

Йдеться про начальник управління СБУ Криму Олег Кулініч, довірена особа екс-голови відомства Івана Баканова. А також екс-начальник головного управління внутрішньої безпеки СБУ бригадний генерал Андрій Наумов, напередодні вторгнення втік та зараз затриманий за контрабанду у Сербії.

Нагадаємо, СБУ викрила у своїх лавах топового "щура". Затримував зрадника особисто голова відомства Василь Малюк.

Усі подробиці спецоперації Служба безпеки пообіцяла оприлюднити згодом.

Читайте також: Суди над зрадниками. Хто з відомих колаборантів уже отримав покарання

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання