UA | RU
28 вересня 2021, 14:20

У Чернівцях сталася бійка на сесії міської ради

Фото: скріншот з відео

У сесійній залі Чернівецької міськради сталася штовханина між кількома депутатами й двома невідомими чоловіками

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на molbuk.ua.

За інформацією видання, під час розгляду одного з питань порядку денного до трибуни підійшов депутат "Народного контролю" Михайло Яринич, який про щось почав сперечатися із міським головою Романом Клічуком. До обранця підійшли двоє невідомих людей, які попросили його відійти від Клічука.

Після цього під президією сталася штовханина між кількома обранцями. Депутатка "Команди Михайлішина" Антоніна Бабюк голосно вигукує: "Ви хто такі?".

На місце пригоди прийшли співробітники поліції.

Перед початком сесії на сходах Чернівецької міської ради десятки місцевих мешканців розпочали пікет з вимогою до депутатів не блокувати роботу сесії.

Учасники акції протесту тримали в руках плакати із написами: "Яринича геть!", "Дайте мерії працювати!", "Запроданці, перестаньте блокувати роботу міста", "Не перетворюйте міську раду в цирк" тощо.

Тим часом депутат "Народного контролю" Михайло Яринич на сходах ратуші сперечався із правоохоронцями, які оточили приміщення міськради.

Як повідомлялося, 23 вересня у Чернівецькій міськраді побилися двоє депутатів.

24 вересня у Чернівцях другий день поспіль зривали сесію міськради.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання
На Миколаївщині внаслідок атаки ворожих дронів поранено 10 людей
29 березня 2026, 11:45
За тиждень РФ застосувала проти мирного населення України понад 3000 ударних дронів
29 березня 2026, 11:19
На Чернігівщині поїзд зупинили під час руху через небезпеку ударів
29 березня 2026, 10:59
РФ атакувала цивільну та енергетичну інфраструктуру Одещини
29 березня 2026, 10:39
США не тиснуть і не будуть тиснути на Україну у питанні територій
29 березня 2026, 10:20
Пасажирів поїзда "Київ–Кривий Ріг" тричі за ніч евакуювали через повітряні тривоги
29 березня 2026, 09:53
РФ масовано атакувала Україну сотнями дронів: скільки цілей збила ППО
29 березня 2026, 09:35
Генштаб оновив втрати Росії у війні
29 березня 2026, 09:04
Втратимо годину сну: Україна переходить на літній час 29 березня
28 березня 2026, 18:23
Дрони і економіка: як Україна нищить нафтові потужності РФ
28 березня 2026, 17:46