UA | RU
24 вересня 2021, 16:59 519

На Одещині побилися чиновники, одному вибили зуб

Фото з відкритих джерел

В Одеській області керівник апарату селищної ради вибив зуб депутату - колишньому меру

Про це повідомляє видання "Думська", передає RegioNews.

Конфлікт з бійкою стався сьогодні в приміщенні ради Саратської об'єднаної територіальної громади Одеської області.

В результаті постраждав ексмер селища Анатолій Негодяєв, нині депутат селищної ради від "Європейської солідарності". Йому вибив зуб керівник апарату виконкому зборів Михайло Тодоров.

Як з'ясувалося, депутат від "Європейської солідарності" намагався пройти на засідання земельної комісії, яка проходила за зачиненими дверима в кабінеті голови ОТГ.

Незважаючи на те, що за законом він має право брати участь у роботі комісії з дорадчим голосом, керівник апарату виконкому Михайло Тодоров фізично перешкоджав йому, а потім несподівано завдав удару головою в обличчя, вибивши зуб і пошкодивши ніс.

Потерпілий вже пройшов обстеження в місцевій лікарні. Зараз Негодяєв перебуває в поліції і має намір пройти судово-медичний огляд.

Як розповів сам Анатолій Негодяєв, він пов'язує ці події з призначеною на 29 вересня сесією ради, на якій, серед іншого, будуть вирішуватися земельні питання.

Політична обстановка в громаді загострилися після того, як на недавній сесії депутати призупинили процеси виділення ділянок для особистих господарств (до 2 га) і одночасно дали "добро" на передачу в довгострокову оренду фермерському господарству трьох ділянок площею більше 120 гектарів. Негодяєв вважає це лобіюванням інтересів господарства, голова якого є депутатом цієї ОТГ: таке рішення дозволяє господарству відібрати потрібну їм землю до того, як її зможуть оформити жителі.

Засідання виконкомів у нас проводять таємно, місце і час їх проведення не оголошується. Так само таємно проходять засідання комісій. Я припускаю, що сьогодні в кабінеті голови таємно зібралася земельна комісія, щоб прийняти потрібні для сесії рішення. Я намагався зайти, я ввічливо стукався, але в підсумку отримав від Тодорова спочатку вимогу "не заважати працювати", а потім — удар в обличчя, — розповів Анатолій Негодяєв.

Як повідомлялося, вчора на мітингу під Радою сталася бійка, затримали лідера Руху Save.

Також вчора у Чернівецькій міськраді побилися два депутати.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram