UA | RU
19 серпня 2021, 22:13

В ОТГ на Хмельниччині селяни намагалися демонтувати обладнання для мобільного зв'язку

Фото Нацполіції

На Віньковеччині Хмельницької області селяни мали намір зняти з даху місцевого магазину спеціалізоване обладнання для забезпечення стільникового зв’язку – втрутилася поліція діалогу

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на поліцію Хмельницької області.

Представники поліції діалогу в результаті переговорів не допустили ескалації конфлікту, який виник між жителями с. Петрашівка Віньковецької ОТГ та представниками оператора мобільного зв’язку, - йдеться в повідомленні.

У поліції повідомляють, що на акцію протесту зібралося близько п’ятдесяти активних мешканців села, які висловлювали незадоволення встановленням на даху місцевого магазину спеціалізованого обладнання для забезпечення стільникового зв’язку і були налаштовані зняти його власноруч.

В результаті тривалих перемовин, які вела між обома сторонами інциденту група превентивної комунікації на чолі із заступником начальника ГУНП в Хмельницькій області Валентином Білянським, вдалося запобігти порушенням громадського порядку та досягти взаємопорозуміння. Конфлікт був врегульований мирним шляхом і в подальшому сторони зобов’язалися відшукати компромісне рішення, - повідомляють поліцейські.

Як повідомлялося, у київському метро з'явилося 4G.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram