UA | RU
10 червня 2021, 20:58

На Хмельниччині медики готуються до страйку через невиплату "ковідних” коштів

Працівники Славутської міської лікарні Хмельницької області недоотримали більше трьох мільйонів гривень за роботу із хворими на COVID-19

Про це повідомляє "Суспільне”, передає RegioNews.

За словами директора медзакладу Леоніда Радзивілюка, це доплата у розмірі 3%, яку обіцяла Національна служба здоров’я. Недотримують її працівники лікарні з квітня.

У лікарні заявляють, що уклали договір із Національною службою здоров’я, однак гроші на рахунок медзакладу не надійшли.

10 червня медики утворили страйковий комітет і готові вийти на акцію протесту. У разі, якщо Національна служба здоров’я України не виплатить обіцяні гроші, лікарі обіцяють розпочати страйк.

Як повідомив директор обласного департаменту охорони здоров’я Олександр Завроцький, доплату за роботу із хворими на COVID-19 не отримали у 10 медичних закладах області.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що на Луганщині 14 гірників страйкують під землею, вимагаючи заборговану зарплату.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
15 липня 2026
"Самопоміч" замість "Свободи": як змінюється влада на Тернопільщині
У Тернопільській області починає формуватися влада із "Самопомочі", яка змінює "Свободу"
13 липня 2026
"Я така сама людина!": з якими труднощами тяжкопоранені ветерани стикаються в мирному житті
Відсутність уваги з боку органів влади, недостатня пенсія та нерозуміння з боку громадськості. Ветерани, які отримали інвалідність на фронті, розповіли про особливості їх адаптації до цивільного життя
09 липня 2026
Бунт проти ТЦК у Львові. Чим загрожують Україні подібні протести
Радикалізація українського суспільства і, у відповідь, силових структур може призвести до того, що демократичну Україну знищить не Кремль, а самі українці, як прості громадяни, так і обрана ними влада
01 липня 2026
Корупційний марафон. Що відомо про нові справи НАБУ проти нардепів від "Слуги народу"
Верховна Рада IX скликання увійде в історію великою кількістю корупційних скандалів та кримінальних справ
За російську музику в закладах можуть штрафувати до 170 тисяч гривень
22 липня 2026, 14:37
Росіяни атакували АЗС у Харкові FPV-дроном: постраждали п'ятеро людей
22 липня 2026, 14:18
На Буковині аферисти вкрали в людей сотні тисяч - українців попередили про схему
22 липня 2026, 13:55
Українцям можуть підвищити тарифи на газ і світло: коли очікувати зміни
22 липня 2026, 13:49
На Полтавщині двоє підлітків вилізли на вагон і отримали удар струмом: хлопці в реанімації
22 липня 2026, 13:42
На Вінниччині чоловік ледь не потонув у Дністрі, намагаючись вплав дістатися Молдови
22 липня 2026, 13:23
У ЗСУ змінюють керівництво: новим начальником Генштабу стане Ігор Скибюк
22 липня 2026, 13:15
На Київщині п'яний підліток на смерть збив чоловіка
22 липня 2026, 13:00
На Волині затримали ділка, який обіцяв "списати" прикордонника зі служби за $20 тисяч
22 липня 2026, 12:54
Авіаудар по Сумщині: окупанти атакували автозаправку у Шосткинській громаді
22 липня 2026, 12:44