UA | RU
08 січня 2021, 16:34

На Рівненщині п’яний дубенчанин застрелив 23-річного фельдшера

Ще понад двадцятьом людям вдалося втекти
Ще понад двадцятьом людям вдалося втекти
Фото Нацполіції

Цієї ночі в одному із розважальних закладів міста Дубно під час стрілянини загинув місцевий фельдшер.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на відділ комунікації поліції Рівненської області.

Від отриманого вогнепального поранення сьогодні, восьмого січня, загинув 23-річний житель Дубна. Правоохоронці розшукують 34-річного дубенчанина, причетного до умисного вбивства.

У розважальному закладі Дубна цієї ночі відпочивало кілька компаній. Близько другої години 34-річний місцевий житель, перебуваючи у стані сп’яніння, почав поводити себе неадекватно та агресивно, чіпляючись до інших відпочиваючих. Як наслідок — між двома компаніями на вулиці виникла сутичка та бійка, - йдеться у повідомленні поліції

Також повідомляється, що отримавши незначні тілесні ушкодження, 34-річний чоловік вирішив помститися. Він вскочив у своє авто "Toyota Land Cruiser" та поїхав. За кілька хвилин повернувся та влаштував стрілянину, поціливши у 23-річного відпочивальника.

Зловмисник продовжував стріляти. Орієнтовно 25 осіб, які перебували біля закладу, встигли втекти, тож ніхто більше не постраждав. Зі слів очевидців події, зброя була схожа на автомат Калашникова.

Після цього дубенчанин почав утікати на своєму позашляховику, протаранивши одну з автівок, що була припаркована біля закладу, а потім – в’їхав у стіну. Коли зрозумів, що авто далі їхати не може, втік. Місцезнаходження зброї встановлюється. Транспортний засіб поліцейські вилучили та помістили на територію місцевого відділу поліції.

Медики "швидкої", які негайно приїхали за викликом до розважального закладу, лише констатували смерть свого колеги — 23-річного фельдшера.

За фактом умисного вбивства слідчі розпочали досудове розслідування. Проводяться слідчі та розшукові заходи щодо місця знаходження зловмисника.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Київщині у замовленні подвійного вбивства підозрюють депутата селищної ради, а у Тернополі затримали групу осіб, які викрали і катували людину.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
Після удару РФ по Харкову під завалами виявили фрагменти тіла
19 червня 2026, 13:16
У Львові чоловіка заради бронювання від служби влаштували у поліцію за 5 тисяч доларів
19 червня 2026, 13:00
Конфлікт через паркан: на Тернопільщині чоловік облив сусіда бензином і погрожував спалити
19 червня 2026, 12:52
Розкрадання на фортифікаціях у Донецькій області: суд арештував телефон одного з фігурантів
19 червня 2026, 12:45
В Україні електроенергію можна купувати наперед: в уряді запровадили зміни
19 червня 2026, 12:30
У Харкові помер ще один рятувальник, поранений під час повторного російського удару
19 червня 2026, 12:14
За вбивство одеського активіста військовий отримав довічне ув'язнення
19 червня 2026, 11:59
На Львівщині автомобіль відкинуло на зустрічну смугу під колеса вантажівки: є постраждалі
19 червня 2026, 11:53
На Закарпатті двоє дітей отруїлися алкоголем і потрапили до лікарень
19 червня 2026, 11:40
Ворог двічі атакував автобуси у Херсоні: постраждали семеро людей
19 червня 2026, 11:16