UA | RU
09 жовтня 2020, 14:30

Затримки із доплатами медикам: Кабмін ініціює звільнення в регіонах

Головам облдержадміністрацій будуть винесені догани
Головам облдержадміністрацій будуть винесені догани
Фото: Кабмін

Кабінет міністрів України буде ініціювати звільнення чиновників в регіонах через затримки із доплатами медикам, що працюють з хворими COVID-19.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на нараді з керівництвом областей та РНБО, передає RegioNews.

Глава Уряду повідомив, що проблема з доплатами медикам за вересень не вирішена повністю, і доплати не отримали лікарі в 160 лікарнях.

Шмигаль попросив міністра охорони здоров'я Максима Степанова підготувати інформацію, на підставі якої Кабмін звернеться до Офісу президента з вимогою притягнути до дисциплінарної відповідальності відповідних голів ОДА.

Лікарі чекали грошей, при тому, що вони були виділені. НСЗУ підписувала контракти цілодобово і без вихідних. Якщо люди на місцях не хочуть працювати, будемо вдаватися до жорстких заходів", - сказав Шмигаль.

Він додав, що також буде ініційовано звільнення керівників відповідних Департаментів охорони здоров'я.

Нагадаємо, Шмигаль "засипав" дорученнями голів ОДА й міністрів через спалах коронавірусу, в Україні сьогодні зафіксували понад 5 тисяч нових випадків COVID-19.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну