UA | RU
19 липня 2020, 16:22 43

"Слуга народу" Третьякова вважає зарплату нардепів замалою для якісної роботи

Депутатка уточнила, що йдеться про 32-35 тисяч гривень, які парламентарі отримують "на руки"
Депутатка уточнила, що йдеться про 32-35 тисяч гривень, які парламентарі отримують "на руки"
Фото: Центр журналістських розслідувань

Народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова комітету соцполітики Галина Третьякова назвала замалою заробітну плату парламентів, щоб якісно забезпечувати їхню роботу.

Про це вона заявила в інтерв’ю hromadske, пише RegioNews.

Депутатська заробітна плата вона не тільки для депутата. Вона невелика, можна навіть сказати, що в реаліях для того, щоб забезпечити роботу народному депутату, вона замала", — вважає Третьякова.

Народна обраниця уточнила, що депутатам нараховують у середньому 42 тисячі грн на місяць, а "на руки" (після відрахування податків) вони отримують 32-35 тисяч залежно від того, чи брав парламентар відпустку.

Тут дуже якісь цікаві правила нарахування, бо зарплату ми отримуємо раз на місяць, у нас немає авансів. Нас весь час смикають, це один раз на місяць, місяць пройшов, ти отримуєш її 10-15 числа, не встигаєш якось сформувати свої витрати, для того, щоб це робити", — зазначила депутатка.

Водночас більшою проблемою вона вважає низькі виплати на організацію роботи народного депутата. Зокрема, досить багато часу займає опрацювання вхідної кореспонденції, чим, за її словами, у європейській практиці займається офіс народного депутата.

Народний депутат має мати юридичну підтримку, організаційну… має бути контроль того, що відображається у ЗМІ. Крім того, має бути особистий помічник, який буде твій розклад [формувати]… На помічників оця сума, яка надається, — 42 тисячі гривень на чотирьох осіб. Це замало", — вважає Третьякова.

Насамкінець парламентар додала, що чинна організація працюючого народного депутата не дає йому можливості "віддати все належне батьківщині під час його каденції".

Нагадаємо, наприкінці червня в Україні спалахнув скандал через висловлювання Галини Третьякової про "неякісних дітей".

Під Верховною Радою мітингувальники назвали Третьякову "фашисткою" і "сатаністкою" .


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram