UA | RU
28 травня 2020, 13:48

Брав квартирами: на хабарі затримали заступника мера Борисполя

Посадовець вимагав у забудовника три квартири за дозвіл на введення будинку в експлуатацію
Посадовець вимагав у забудовника три квартири за дозвіл на введення будинку в експлуатацію

Прокуратура затримала заступника міського голови Борисполя та його спільника за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Офіс Генпрокурора.

Посадовець вимагав від забудовника неправомірну вигоду у вигляді 3 квартир за нестворення перешкод при введенні в експлуатацію збудованого будинку. З метою приховування своїх злочинних дій він залучив посередника.

Хабарників затримано після отримання частини неправомірної вигоди - документів, які підтверджують майнові права на одну з квартир.

Крім того, під час оформлення затримання посередника, прибув секретар Бориспільської міськради разом з невстановленими особами, які чинили опір працівникам поліції, в результаті чого затриманий втік з місця події, однак у подальшому був затриманий правоохоронцями.

За даним фактом внесено відомості до ЄРДР, вирішується питання про повідомлення про підозру секретарю Бориспільської міської ради та іншим особам за фактом опору працівникові правоохоронного органу (ст. 342 КК України).

Заступнику міського голови та посереднику готується повідомлення про підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, працівники Служби безпеки України викрили заступницю голови одного з райсудів Харкова, причетну до скоєння корупційного правопорушення.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
29 грудня 2025
Рік жили без світла: як українці адаптуються до життя на прифронтових територіях
Тривалі відключення електроенергії, проблеми з теплом, водою та зв'язком. Для багатьох жителів України це стало звичним явищем в нинішньому опалювальному сезоні. І з настанням морозів становище може п...
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
Атака на Україну: ППО знешкодила "Іскандер" і 52 російські безпілотники
30 грудня 2025, 09:38
На Полтавщині жінка загинула під час пожежі у квартирі
30 грудня 2025, 09:13
У Києві чоловік возив на даху автомобіля муляж протипіхотної міни
30 грудня 2025, 09:07
Ворог пошкодив енергооб'єкт на Чернігівщині: знеструмлено частину населених пунктів
30 грудня 2025, 08:55
На Київщині викрили мережу з продажу підробної техніки всесвітньо відомих брендів
30 грудня 2025, 08:49
Родинний конфлікт на Рівненщині закінчився смертю: у хід пішло поліно
30 грудня 2025, 08:38
На Київщині засудили чоловіка, який намагався викрасти 6-річну дівчинку
30 грудня 2025, 08:32
"Працівник банку" ошукав жінку з Тернопільщини на понад 122 тис. грн
30 грудня 2025, 08:16
На Херсонщині через обстріли загинули дві людини, ще дві – поранені
30 грудня 2025, 08:05
Кульмінація і криза переговорного процесу
30 грудня 2025, 07:57