UA | RU
25 березня 2020, 12:35 35

Івано-Франківщина отримала медичні засоби для боротьби з коронавірусом

350 тисяч медичних масок, два апарати штучної вентиляції легень, 20 дихальних апаратів, пульсоксиметри, інвазивні насоси розподілять між закладами області
350 тисяч медичних масок, два апарати штучної вентиляції легень, 20 дихальних апаратів, пульсоксиметри, інвазивні насоси розподілять між закладами області
Фото: ІФ ОДА

Про це RegioNews інформує з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію.

Івано-Франківщина отримала з державного резерву партію медичних засобів для боротьби з поширенням COVID-19. Допомога буде розподілена між усіма закладами первинної та вторинної ланки системи охорони здоров’я області.

"Сьогодні отримали 350 тисяч медичних масок, два апарати штучної вентиляції легень, 20 дихальних апаратів, є також пульсоксиметри, інвазивні насоси. Ми сподіваємося, що завдяки таким поставкам, фінансовій підтримці з місцевих бюджетів та від благодійників нам вдасться забезпечити лікарні необхідними засобами захисту та інвентарем", - зауважив т.в.о. голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

Івано-Франківщина також отримала гуманітарну допомогу з Китаю – експрес і лабораторні тести для виявлення коронавірусу.

Нагадаємо, Закарпаття отримало медичну допомогу із Китаю. Швидкі та високоточні тести на COVID-19, респіратори та костюми безпеки розприділять між лікувальними закладами області.

На Львівщині розподілили отриману із Китаю допомогу. Із Китаю отримали два види тестів на COVID-19, маски та біокостюми.

Тернопіль отримав тест-системи для виявлення COVID-19 із Китаю. Із Китаю отримали два види тестів - для ПЛР та тести для експрес-діагностики.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram