UA | RU
22 липня 2025, 08:39

На Полтавщині затримали диверсантів, які підпалювали будинки родичів військових

фото: Національна поліція

Правоохоронці викрили двох чоловіків, які, за завданням російських спецслужб, підпалювали будинки родичів українських військовослужбовців. Зловмисники діяли в кількох регіонах України, останній підпал намагалися вчинити на Полтавщині

Про це повідомила поліція області, передає RegioNews.

Зазначається, що двоє киян — 23 і 33 років — налагодили контакт із агентом РФ через соціальні мережі. За грошову винагороду вони отримували вказівки щодо здійснення підпалів. Інструкції надходили через мобільні додатки.

Відомо, що палії вже встигли скоїти злочини в Києві, Чернігівській, Кіровоградській та Полтавській областях.

У Миргородському районі змовники підклали під замовлені будинки автомобільні шини та облили їх коктейлем Молотова. На щастя, обійшлося без постраждалих.

Спільників затримали. У їхньому авто знайшли докази причетності до злочинів, а в телефонах — переписку з російським куратором.

Слідчі повідомили обом затриманим про підозру. Їм загрожує до 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у Харкові затримали чоловіка, який підпалив машину військового. Внаслідок пожежі автомобіль згорів вщент.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню
Обстріли Харківщини: восьмеро поранених, серед яких двоє дітей
10 травня 2026, 14:49
Масований обстріл Запоріжжя: майже 800 ударів за добу, є загиблий та поранені
10 травня 2026, 14:12
На Черкащині суд залишив чинним вирок священнику УПЦ
10 травня 2026, 13:47
Росіяни атакували Дніпропетровщину: загинула жінка, серед поранених — трирічна дитина
10 травня 2026, 13:16
Росія розширила "Алабугу" на 340 га: супутникові знімки підтверджують масштабне будівництво цехів для "шахедів"
10 травня 2026, 12:53
Вогонь охопив 1200 гектарів: у Зоні відчуження на Київщині вирує масштабна лісова пожежа
10 травня 2026, 12:14
На Дніпропетровщині росіяни дроном атакували пожежну машину, є поранений
10 травня 2026, 11:57
У Харкові викрили дует "закладчиків": вилучено понад 300 згортків із психотропами
10 травня 2026, 11:37
Російський дрон атакував цивільне авто на Сумщині: є поранений
10 травня 2026, 11:14
Стрілянина у Черкасах: чоловік відкрив вогонь по дітях через бузок
10 травня 2026, 10:57