UA | RU
17 травня 2021, 19:47

Мін’юст хоче анулювати політичну партію колишнього багаторічного мера Чернівців

Уже призначене чергове судове засідання
Уже призначене чергове судове засідання
Фото molbuk.ua

Міністерство юстиції України має намір у судовому порядку анулювати реєстрацію ще однієї політичної партії з Чернівців – "Партії Чернівчан".

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на судову ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва.

Як свідчать судові матеріали, Мін’юст звернувся до суду з адміністративним позовом до "Партії Чернівчан", в якому просить анулювати реєстраційне свідоцтво політсили, видане 9 квітня 2019 року.

Про причини таких намірів міністерства не повідомляється.

Також відомо, що чергове судове засідання у цій справі призначене на 10.00 12 липня.

Як повідомляє чернівецьке видання molbuk.ua, "Партія Чернівчан" зареєстрована 9 квітня 2019 року в Чернівцях на вулиці Доброго, 13/15. Її головою зазначена деканка факультету математики та інформатики Ольга Мартинюк.

Партія брала участь у місцевих виборах 2020 року: кандидатами у депутати висували екс-нардепа "БПП" Івана Рибака і колишніх нардепів "Народного фронту" Максима Бурбака й Миколу Федорука, який очолював місто Чернівці від 1994 до 2010 року і якого вважають фактичним лідером "Партії Чернівчан".

Оскільки партія, за підсумками голосування, не набрала 5% голосів виборців, політсила не пройшла до Чернівецької міської та обласної ради.

Як повідомлялося 13 травня, ОАСК просять анулювати реєстрацію чернівецької партії "Команда Михайлішина". Позов надійшов від Мін’юсту, причина наразі невідома.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook