UA | RU
29 квітня 2021, 18:18

Доба в зоні ООС: сім обстрілів, в тому числі із забороненого озброєння

Ворог вів обстріли із мінометів 120-го та 82-го калібру
Ворог вів обстріли із мінометів 120-го та 82-го калібру
Фото: із відкритих джерел

Від початку поточної доби в зоні проведення ООС на Донбасі було зафіксовано сім випадків порушення режиму припинення вогню Російсько-окупаційними військами.

Про це повідомляє штаб Операції об'єднаних сил, передає RegioNews.

Поблизу Світлодарська та Водяного ворог використав автоматичні станкові та станкові протитанкові гранатомети.

Неподалік селища Опитне російські окупанти відкривали вогонь з мінометів 120-го калібру, а біля населеного пункту Павлопіль – з мінометів 82-го калібру, гранатометів різних систем та стрілецької зброї”, - йдеться в повідомленні.

Крім того, у передмісті Причепилівки окупанти стріляли з великокаліберних кулеметів, гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

А в районі селищ Піски та Верхньоторецьке противник здійснив обстріли з великокаліберних кулеметів.

Бойових втрат серед військовослужбовців Збройних Сил України немає. На обстріли противника наші захисники відкривали вогонь у відповідь. Про всі факти порушень з боку збройних формувань Російської Федерації Українська сторона СЦКК повідомила представників ОБСЄ”, - додали в штабі ООС.

Також від початку доби сапери розмінували понад 13 гектарів території та передали на знищення 34 вибухонебезпечні предмети.

Нагадаємо, добою раніше було зафіксовано вісім порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання
09 березня 2026
Економія на людях: з якими реаліями медицини стикаються жителі регіонів
Кількість фахівців у медичній сфері в Україні за десять років скоротилася в рази. Продовжують масово закриватися заклади охорони здоров'я, особливо у сільській місцевості де місцева влада не має доста...
03 березня 2026
Черкащина без голови. Чому облрада не об'єдналась навколо кандидата у пікселі
Четверта спроба обрати голову Черкаської обласної ради провалилась. В сесійній залі не зібралась достатня кількість депутатів, щоб підтримати компромісного кандидата Євгена Курбета на цій посаді