UA | RU
20 квітня 2021, 14:19

У "Слузі народу" вважають, що з Тищенком через вечірку має розбиратися Арахамія

Тищенко є заступником Арахамії у фракції
Тищенко є заступником Арахамії у фракції
Фото: з відкритих джерел

Із ситуацією, яка виникла через святкування нардепом Миколою Тищенком приватної вечірки у розпал локдауну, має розбиратися голова фракції "слуг" Давид Арахамія.

Як передає RegioNews, таку думку висловила нардеп від партії "Слуга народу" Євгенія Кравчук в ефірі каналу "Україна 24".

Особисто я дуже негативно оцінюю такий вже другий випадок. Дуже складно пояснювати європейським партнерам, що ми хочемо приєднатися до ЄС, коли тут, де ми знаходимося, обмеження однієї людини під час обіду за столиком і просять, якщо сіли удвох, розсістися, всі ходять в масках навіть на вулицях, і дуже великі штрафи. Скажу так: я б такого не зробила", - сказала Кравчук.

Вона також розповіла, як прийнято діяти у фракції в подібних скандальних випадках.

У нас 245 народних депутатів, це в 10 разів більше, ніж у найменшій фракції. Дуже багато людей. Якщо бувають випадки, які виходять за рамки пристойності, моралі або порушують будь-які обмеження, то розмову веде заступник голови фракції. Так як Микола сам один із заступників голови фракції, то вести розмову з ним повинен, напевно, Давид Арахамія, який є главою фракції", - сказала вона.

Нагадаємо, нардеп Тищенко влаштував пишне святкування на честь своєї дружини, гості вечірки були без масок і не дотримувалися карантинних обмежень.

Також у "Слуги народу" подумають над санкціями до нардепа Тищенка за вечірку в розпал локдауну. Потрібно спочатку розібратися в ситуації, вважають у партії.

Як повідомлялося, щодо вечірки нардепа Тищенка під час локдауну, поліція відкрила справу. Правоохоронці встановлюють всі обставини інциденту.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
30 березня 2026
Історія із U420. Як "сувеніри з кайфом" спровокували погроми по усій країні
Один із вітчизняних бізнесів, який стрімко розвивається у нинішніх складних умовах, викликав певні підозри у журналістів. І виявилося, що все не так просто і однозначно…
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях