UA | RU
02 квітня 2021, 14:11

СБУ викрила мережу проросійських агітаторів у чотирьох областях

Зловмисники закликали до повалення конституційного ладу в Україні
Зловмисники закликали до повалення конституційного ладу в Україні
Фото: СБУ

Працівники Служби безпеки України викрили міжрегіональну мережу інтернет-агітаторів, які здійснювали інформаційні операції проти України за завданням іноземної сторони.

Про це повідомляє пресслужба СБУ, передає RegioNews.

Під час обшуків за місцем проживання зловмисників у Чернігівській, Сумській областях, Запоріжжі та Одесі правоохоронці виявили комп’ютерну техніку та мобільні пристрої із доказами протиправної діяльності”, - йдеться в повідомленні.

Зокрема, у Чернігові зловмисник поширював матеріали, де закликав до зміни меж державного кордону нашої країни, розповсюджував завідомо неправдиву інформацію про Збройні Сили для дискредитації українських військових, а також популяризував бойовиків в ОРДЛО.

Інформацію для своїх "публікацій” він отримував з пропагандистських інтернет-видань Росії та сайтів незаконних збройних формувань.

У Прилуках Чернігівської області місцевий мешканець в інтернеті закликав до захоплення державної влади.

У Сумській області СБУ викрила мешканця Конотопа, який через одну із заборонених в Україні соціальних мереж закликав до зміни державного кордону нашої країни та насильницького повалення конституційного ладу.

А у Запоріжжі силовики заблокували діяльність інтернет-агітатора, який розміщував заклики до порушення територіальної цілісності України. Його перевіряють на причетність до діяльності незаконних збройних формувань в ОРДЛО.

Крім того, в Одесі викрили адміністратора груп у соціальних мережах, який закликав до порушення громадського порядку, повалення конституційного ладу та зміни меж державного кордону. Усім членам цієї мережі повідомили про підозру.

Нагадаємо, на Запоріжжі затримала на хабарі керівника місцевої прокуратури.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00