UA | RU
12 лютого 2021, 20:47

Ексзаступник Кучера Черняк знову претендує на посаду заступника голови Харківської ОДА

Він уже пройшов співбесіду в Кабміні на цю посаду
Він уже пройшов співбесіду в Кабміні на цю посаду
Фото Харківської ОДА

Михайло Черняк, який звільнився з Харківської ОДА в червні 2020-го, знову претендує на ту ж посаду – заступника голови ОДА.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Об'єктив.

Так, я дійсно планую повернутися на роботу в Харківську облдержадміністрацію. Пройшов співбесіду в Кабміні, зараз – спецперевірка, – пояснив виданню Михайло Черняк.

Він зазначив, що в облдержадміністрації буде курирувати роботу департаментів охорони здоров'я і соціального захисту – ними він займався і раніше.

Серед першочергових напрямків роботи майбутній заступник голови виділив боротьбу з COVID-19 в області (зокрема організацію вакцинації), забезпечення стабільної роботи лікарень у районах області та всіх процесів, пов'язаних з їх передачею у власність громад, завершення створення опорних лікарень та активізацію роботи госпітального ради.

Як повідомлялося раніше, 28 січня заступник голови Харківської ОДА Грицков написав заяву про звільнення. На посаду заступника голови ХОДА Грицков був призначений минулим главою регіону Олексієм Кучером 31 січня минулого року.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Серія ударів БПЛА по Харкову: Терехов підтвердив три вибухи
05 грудня 2025, 07:02
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10