UA | RU
25 листопада 2020, 19:47

На Луганщині затримали організаторку незаконного "референдуму" 2014 року

Раніше в Україні вона була оголошена в розшук та переховувалася в Російській Федерації
Раніше в Україні вона була оголошена в розшук та переховувалася в Російській Федерації
Фото: Прокуратура

У Луганській області під час перетину кордону з Росією затримали жінку, яка брала участь в організації та проведенні так званого "референдуму" в 2014 році.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Луганської області, передає RegioNews.

За даними слідства, в травні 2014 року жінка брала участь в організації і проведенні незаконного "референдуму" за підтримки так званого "Акту про державну самостійність ЛНР" на території селища Колядівка Новоайдарського району.

Тоді вона працювала так званим "секретарем дільничної комісії", в якій здійснювала видачу "бюлетенів", рахувала голоси і оголошувала протокол результатів так званого "голосування”.

У листопаді минулого року їй заочно повідомили про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, після чого оголосили в розшук.

Жінку затримали працівники Луганського прикордонного загону в пункті пропуску "Мілове". 25 листопада Сєвєродонецький міський суд Луганської області відправив її під цілодобовий домашній арешт. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, у Чернігові СБУ затримала пропагандиста, який агітував за "агресивну війну".

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей