UA | RU
13 листопада 2020, 15:45 979

Стали відомі результати виборів-2020 у Полтавській області

13 листопада 2020, 15:45 979
До обласної ради обрано 84 депутати
До обласної ради обрано 84 депутати

За інформацією, яка надійшла до секретаріату Центрвиборчкому від територіальних виборчих комісій та розміщена на офіційному сайті ЦВК, встановлено результати місцевих виборів до Полтавської обласної ради та у містах Полтава, Кременчук та Горішні Плавні.

RegioNews підготував інфографіку офіційних результатів, оприлюднених Центральною виборчою комісією.

Так, до Полтавської обласної ради обрано 84 депутати від 7-ти партій. Найбільші фракції будуть у політсили "Довіра" (16 мандатів) та президентської партії "Слуга народу" (14 мандатів).

У місті Полтава мером став кандидат від партії "За майбутнє" Олександр Мамай, за якого проголосували 52,22% виборців. До Полтавської міськради увійшли 7 партій. Найбільша кількість депутатів буде у партій "За майбутнє" (10) та "Слуги народу" (9).

У місті Кременчук міським головою обрано представника від партії "За майбутнє" Віталія Малецького. До міськради пройшли 6 партії. Найбільші фракції з однаковою кількістю депутатів (9) будуть у двох партій – "Рідне місто" та "За майбутнє".

Міським головою у місті Горішні Плавні став самовисуванець Дмитро Биков. До міськради пройшли 5 партій. Найбільші фракції будуть у партії "Сила і честь" (10 депутатів) та ОПЗЖ (9 депутатів).

Раніше повідомлялося, що стали відомі результати виборів-2020 Тернопільській та Запорозькій областях.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews