UA | RU
15 вересня 2020, 15:17 20

МЗС закликало Білорусь не пропускати хасидів в Україну

На кордоні знаходяться близько тисячі паломників
На кордоні знаходяться близько тисячі паломників
Фото: Facebook

Міністерство закордонних справ України звернулось до білоруської сторони з клопотанням не оформлювати на виїзд в Україну осіб, які не підпадають під категорію виключень.

Про це повідомляє пресслужба МЗС України, передає RegioNews.

У відомстві наголошують, що особи, які не підпадають під категорію винятків, не можуть бути пропущені на територію України.

З метою запобігання незаконного проникнення в Україну груп іноземців, МЗС України звернулося до Білоруської сторони з клопотанням не здійснювати оформлення на виїзд в Україну осіб, які підпадають під категорію винятків", - йдеться в повідомленні.

За інформацією МЗС, протягом останньої доби на українсько-білоруській ділянці державного кордону фіксується прибуття груп іноземних громадян, які попри обмеження в’їзду, намагаються потрапити в Україну для святкування Рош га-Шана.

Також в МЗС закликали паломників поважати чинні правила у сфері прикордонного контролю та не допускати конфліктних ситуацій на пунктах пропуску.

Нагадаємо, на кордоні України та Білорусі зібралися сотні хасидів - вони намагаються незаконно потрапити до України на святкування іудейського свята Рош га-Шана.

Також повідомлялось, що у ДПСУ прогнозують прибуття ще декількох тисяч хасидів до українських кордонів.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook