UA | RU
10 серпня 2020, 15:15

На Полтавщині за хабар будуть судити двох прокурорів

Вони можуть потрапити за грати на 10 років
Вони можуть потрапити за грати на 10 років
Фото: Нацполіція

У Полтавській області судитимуть двох прокурорів місцевої прокуратури, які вимагали 5 тисяч доларів хабара за перекваліфікацію злочину.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора, передає RegioNews.

За даними слідства, один із прокурорів вимагав від обвинуваченого 5 тисяч доларів хабара, гроші допоміг отримати його колега.

За таку суму вони пообіцяли громадянину, який обвинувачувався у привласненні, розтраті майна в особливо великих розмірах та службовому підробленні, зміну кваліфікації на менш тяжкий злочин”, - йдеться в повідомленні.

В подальшому прокурори планували укласти угоду про визнання винуватості і призначення покарання у виді штрафу для громадянина, який передав їм хабар.

Було порушено справу за фактом одержання та пособництва в одержанні неправомірної вигоди.

Нагадаємо, на Хмельниччині керівництво управління Пенсійного фонду підозрюють у привласненні грошей. Посадовці організували схему розкрадання та привласнення бюджетних коштів під час преміювання підлеглих.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну