UA | RU
04 серпня 2020, 14:55

Суд залишив під вартою голову Херсонської облради Мангера

Його вважають одним із замовників нападу на активістку Катерину Гандзюк
Його вважають одним із замовників нападу на активістку Катерину Гандзюк
Фото: Facebook

Київський апеляційний суд залишив  під вартою голову Херсонської облради Владислава Мангера, який є одним із основних підозрюваних в організації нападу на активістку Катерину Гандзюк.

Про це повідомляє пресслужба Київського апеляційного суду, передає RegioNews.

Зокрема, адвокати Мангера подали апеляційні скарги на ухвалу Печерського суду від 14 липня 2020 року, якою Мангеру було продовжено дію запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 11 вересня.

Суд розглянува скарги і залишив їх без змін.

За результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 14 липня 2020 року залишено без змін, апеляційні скарги сторони захисту – без задоволення”, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 31 липня 2018 року на активістку Катерину Гандзюк здійснили напад, її облили сірчаною кислотою. Після цього вона з сильними опіками потрапила в реанімацію, але 4 листопада померла в лікарні.

У замовленні нападу на Гандзюк підозрюють голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера. Також в справі фігурує Олексій Левін, якого вважають організатором нападу на активістку.

31 липня 2020 року під будівлею МВС пройшла акція до другої річниці нападу на Катерину Гандзюк. Активісти вимагали у Авакова покарати винних у її смерті.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню
Бізнес на інвалідності: у Харкові викрили ділків, які за гроші "списували" ухилянтів з військового обліку
08 травня 2026, 20:22
Екссуддя та посадовець Мін’юсту привласнили 5 квартир померлих у Києві та Одесі
08 травня 2026, 19:52
У Києві через недбалість посадовця бюджет втратив 2,5 млн грн
08 травня 2026, 19:24
На Харківщині судитимуть керівництво та персонал аптек за збут кодеїну
08 травня 2026, 18:58
На Волині торгували інвалідністю для ухилянтів
08 травня 2026, 18:55
У Коростені загиблий у ДТП юнак став донором для чотирьох людей
08 травня 2026, 18:35
Апеляція підтвердила вирок: ексочільник Нікопольської РДА сяде на 7 років за крадіжку 4,3 млн грн
08 травня 2026, 18:16
У Дніпрі агента РФ засудили до 15 років за диверсію на Укрзалізниці
08 травня 2026, 17:58
На Рівненщині чоловік через ревнощі накинувся на дружину з ножем
08 травня 2026, 17:35
СБУ вивела з ладу ключову установку на одному з найбільших НПЗ Росії
08 травня 2026, 17:21