UA | RU
03 липня 2020, 10:31

Рада затвердила бюлетень для голосування на місцевих виборах

Проголосувати можна буде не лише за партію, але і за конкретного кандидата
Проголосувати можна буде не лише за партію, але і за конкретного кандидата
Фото: flickr

Профільний комітет парламенту проголосував за зміни до Виборчого кодексу, згідно із яким було затверджено формат бюлетеню для голосування за відкритими списками під час місцевих виборів.

Про це в Telegram повідомив народний депутат фракції "Слуга народу" Олександр Качура, передає RegioNews.

В бюлетені на місцевих виборах необхідно буде вказати партію, за яку громадянин голосує, а також поруч внести номер того чи іншого кандидата від цієї політсили.

Очікується, що ця ідея сприятиме появі у місцевих радах політиків з найбільш високим рівнем довіри.

На засіданні комітету затвердили зміни до виборчого кодексу. Бюлетень для голосування з відкритими списками тепер буде виглядати так", - написавши Качура.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський під час місцевих виборів буде підтримувати кандидата в мери Києва від партії "Слуга народу".

Народні депутати від фракції "Слуга народу" провели збір підписів під зверненням до президента з проханням провести праймеріз серед потенційних кандидатів у мери Києва.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
29 грудня 2025
Рік жили без світла: як українці адаптуються до життя на прифронтових територіях
Тривалі відключення електроенергії, проблеми з теплом, водою та зв'язком. Для багатьох жителів України це стало звичним явищем в нинішньому опалювальному сезоні. І з настанням морозів становище може п...
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
Дружина співака Віталія Козловського зізналась, скільки вони насправді одружені
30 грудня 2025, 00:50
Актор Кирило Ганін офіційно підтвердив мобілізацію
30 грудня 2025, 00:30
Ціни на картоплю в Україні знову "штормить": експерти пояснили, що відбувається з цінниками
29 грудня 2025, 23:50
В Україні знову дорожчають помідори: скільки тепер коштує кілограм
29 грудня 2025, 23:30
РФ втрачає на війні у 6 разів більше військових, ніж Україна
29 грудня 2025, 23:13
У місті Добропілля на Донеччині, де точаться запеклі бої, залишаються близько 1000 жителів
29 грудня 2025, 22:55
Отримували від 2000 до 20 000 доларів: п’ятьом нардепам повідомили про підозри у справі про отримання хабарів за голосування
29 грудня 2025, 22:44
Військовослужбовцям платитимуть утричі більше
29 грудня 2025, 22:13
Трамп прокоментував заяву президента РФ про атаку України на резиденцію Путіна
29 грудня 2025, 22:00
У Києві іномарка на смерть збила пенсіонерку
29 грудня 2025, 21:45