UA | RU
21 травня 2020, 18:26

В зоні ООС загинув військовий, ще семеро поранені

Поблизу Кримського ворог обстріляв позиції Збройних Сил України із мінометів 120 калібру
Поблизу Кримського ворог обстріляв позиції Збройних Сил України із мінометів 120 калібру
Фото: flickr

Упродовж 21 травня збройні формування Російської Федерації 4 рази порушили режим припинення вогню, застосувавши при цьому заборонені до розміщення на лінії зіткнення міномети калібру 120 мм.

Про це повідомляє штаб Операції об'єднаних сил, передає RegioNews.

Неподалік Авдіївки, Старогнатівки та Богданівки противник вів вогонь по наших військовослужбовцях з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

Поблизу Кримського ворог обстріляв із заборонених мінометів 120 мм. Внаслідок ворожих обстрілів 21 травня загинув один український захисник. Також за уточненою інформацією двоє військовослужбовців отримали поранення та ще п’ятеро – бойові травмування.

Такі злочинні дії не залишилися без відповіді. Наші підрозділи активно застосували наявне штатне озброєння, після чого ворог відмовився від продовження своїх агресивних намірів. Втрати противника уточнюються", - йдеться в повідомленні.

На ділянках розведення №1, №2 та №3 режим "Тиша" дотримувався. Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою.

Нагадаємо, за минулу добу збройні сили Російської Федерації 18 разів порушили режим припинення вогню. Через це, двоє військовослужбовців збройних сил отримали поранення.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
13 лютого 2026
Повістка для мера. Як мобілізація стає засобом політичної розправи
Третє місто Кропивниччини залишилося без мера, якого спочатку через суд поновили на посаді, а потім мобілізували до армії, як він сам говорить, у якості помсти
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
Мирна угода між Україною та РФ: Трамп закликав Зеленського до дій
13 лютого 2026, 21:22
Як будуть вимикати світло 14 лютого
13 лютого 2026, 20:50
Танго для військових та їхніх родин: у Тернополі стартував новий проєкт для захисників та їхніх близьких
13 лютого 2026, 20:35
У Львові затримали чоловіка, якого шукає Інтерпол
13 лютого 2026, 20:05
Полякам дозволять служити у ЗСУ замість в'язниці
13 лютого 2026, 19:59
Зниження напруги та відновлення рівноваги: на Житомирщині фахівці провели реабілітаційний інтенсив
13 лютого 2026, 19:15
На Рівненщині ділок продавав авто, які повинні були віддати ЗСУ
13 лютого 2026, 18:55
На Київщині затримали наркоторговця, який постачав кокаїн блогерам та клієнтам із шоу-бізнесу
13 лютого 2026, 18:29
Декому з українців стало простіше отримати відстрочку
13 лютого 2026, 18:05
На вихідних в Україні потепліє до +10 градусів
13 лютого 2026, 17:09