UA | RU
08 травня 2020, 15:12 33

Зеленський вважає помилкою відкликання посла Грузії

Він сподівається, що між обома країнами збережуться хороші відносини
Він сподівається, що між обома країнами збережуться хороші відносини
Фото: Офіс президента

На думку президента Володимира Зеленського, відкликання посла Грузії в Україні у зв'язку із призначенням Міхеіла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ, є помилковим.

Про це він заявив під час візиту до Луганської області, передає RegioNews.

За словами Зеленського, Українська сторона не буде відкликати нашого посла. Він вважає, що відносини між обома країнами триваліші, ніж будь-яке керівництво.

Мені здається, що це помилка грузинської сторони. Після консультацій всі сторони зрозуміють, що кадрова політика кожної держави стосується тільки цієї держави і громадян, які в ній живуть", - сказав він.

Володимир Зеленський додав, що це політика України, Саакашвілі є громадянином України, і він, як президент, його призначив.

Рішення про відкликання посла прокоментував у Facebook також Міхеіл Саакашвілі.

Президент Зеленський за те, щоб Україна розвивала відносини з Грузією при будь-якій владі там, і я це повністю підтримую. Це мудра державницька позиція. Грузинський народ не дозволить жодній владі Грузії хоч на краплю погіршити відносини з Україною або навіть натякати на це", - написав він.

Саакашвілі висловив надію, що між Грузією і Україною все буде добре і близьким, дружнім відносинам наших двох країн просто немає іншої альтернативи.

Нагадаємо, 7 травня президент України Володимир Зеленський призначив Міхеіла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ.

22 квітня стало відомо, що українського та грузинського політика, екскерівника Одеської області Міхеіла Саакашвілі можуть призначити на посаду віцепрем’єра із питань реформ в українському уряді.

7 травня Офіс президента опублікував указ про призначення Саакашвілі головою Виконавчого комітету Нацради реформ. Цьому передували два тижні переговорів з президентом. Першим місцем, яке хотіли запропонувати Саакашвілі, був пост віце-прем'єра з питань реформ.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews