UA | RU
08 травня 2020, 10:45 17

Міністр охорони здоров'я пояснив, що не так з медреформою

Степанов стверджує, що попередній варіант - просто красиві слайди
Степанов стверджує, що попередній варіант - просто красиві слайди
Фото: Facebook Максим Степанов

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів про перші результати аудиту медичної галузі та причини того, що уряд взявся за трансформацію запланованих змін у медицині. 

Як передає RegioNews, про проблеми голова МОЗ написав на своїй сторінці у Facebook.

Степанов стверджує, що при розробці реформи за часів роботи Уляни Супрун за зразок брали окремі елементи із досвіду західних країн. Але до українських реалій нічого не адаптували. Стратегічні плани попередньої команди міністр охорони здоров'я назвав "красивими слайдами у презентації”. За словами Степанова, у нинішньому вигляді реформа не передбачає ані безоплатних послуг, ані підвищення зарплат лікарям, ані покращення здоров'я пацієнтів.

Голова МОЗ дорікнув попередникам і у поганій комунікації. Урядовець заявив, що ініціатори медреформи не змогли пояснити населенню її суть, бо самі не розбиралися у своїй програмі.

Водночас сам Максим Степанов про заплановані зміни заявив те ж саме, що говорив і раніше: медреформу доведуть до кінця без звільнень лікарів і закриття медзакладів. Також відомо, що уряд не відмовлятиметься від Національної служби здоров'я, яку запустили у період роботи Супрун.

Нагадаємо, раніше у Кабміні заявили, що без перегляду медреформи без роботи можуть залишитися 50 тисяч фахівців.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram