UA | RU
27 квітня 2020, 11:15

Єрмак: Запрошення Саакашвілі у Кабмін - не одноособна ініціатива

Ініціативу з просування Саакашвілі приписують голові Офісу Президента Андрієві Єрмаку
Ініціативу з просування Саакашвілі приписують голові Офісу Президента Андрієві Єрмаку
Facebook: Офіс Президента України

Андрій Єрмак стверджує, що пропозиція запросити Міхеїла Саакашвілі виникла на одному із засідань з президентом України Володимиром Зеленським. При цьому голова ОП заявив, що "не може сказати, що ця ідея була озвучена кимось одним”.

Про це у коментарі РБК-Україна заявив голова Офісу Президента Андрій Єрмак, передає RegioNews. Скільки саме було прибічників запрошення Саакашвілі, Єрмак не уточнив.

Водночас РБК-Україна, посилаючись на свої джерела, повідомляє, що саме Єрмак став ініціатором повернення колишнього президента Грузії. А перед цим цю ідею начебто просував його попередник на посаді - Андрій Богдан.

Єрмак не прокоментував ці чутки. Проте він підтвердив, що дійсно давно особисто знайомий із Саакашвілі.

"Ми з паном Саакашвілі випускники Київського інституту міжнародних відносин, тому дійсно давно знайомі. Більш того, за десятки років роботи в юриспруденції я встиг познайомитися з більшістю українських політиків і бізнесменів. Досить складно знайти когось, з ким я не знайомий” - , зауважив Андрій Єрмак.

Нагадаємо, раніше у фракції "Слуга народу” повідомляли, що Міхеїл Саакашвілі може стати віце-прем'єр-міністром з реформ.

Нові кадрові призначення Верховна Рада може розглянути вже наприкінці тижня


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram