UA | RU
23 квітня 2020, 14:11 1080

Звільнення Єрмака: петиція набрала необхідну кількість голосів

Петиція з вимогою звільнити главу Офісу президента Андрія Єрмака набрала більше 25 тисяч підписів, необхідних для її розгляду президентом Володимиром Зеленським
Петиція з вимогою звільнити главу Офісу президента Андрія Єрмака набрала більше 25 тисяч підписів, необхідних для її розгляду президентом Володимиром Зеленським
Фото: president.gov.ua

Петиція під назвою "Звільнити та притягнути до кримінальної відповідальності голову Офісу президента Андрія Єрмака" з'явилася на офіційному сайті президента 1 квітня 2020 року, а вже 23 квітня вона набрала необхідних 25 тисяч підписів для її розгляду президентом Зеленським, передає RegioNews.

У тексті петиції вимагають притягнути Єрмака до кримінальної відповідальності за держзраду.

Також, там згадується корупційний скандал, де фігурує брат глави ОПУ Денис Єрмак та намір створити "консультативну раду" з представниками ОРДЛО.

"Андрій Єрмак сьогодні є уособленням двох головних загроз для України — капітуляції у війні з Росією і корупції у новій владі. Пане президенте, настав час визначитися і обрати, на чиєму ви боці - корупції і капітуляції перед Росією, або на стороні демократичної, незалежної некорумпованої України", — йдеться у документі.

Нагадаємо, 11 березня в ході переговорів Тристоронньої контактної групи в Мінську сторони домовились про створення Консультативної ради з представниками ОРДЛО і про створення органу, який зафіксує суб'єктність окремих районів Луганської та Донецької областей.

1 квітня на сайті Офісу президента України з'явилася петиція під назвою "Звільнити та притягнути до кримінальної відповідальності голову Офісу президента Андрія Єрмака".


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook