UA | RU
16 квітня 2020, 21:03 24

Підозрюваного у розстрілах майданівців відпустили під особисте забов’язання

Під особисте зобов'язання суд відпустив колишнього бійця спецпідрозділу Внутрішніх військ МВС України "Омега" Володимира Косенка
Під особисте зобов'язання суд відпустив колишнього бійця спецпідрозділу Внутрішніх військ МВС України "Омега" Володимира Косенка
Фото: flickr

Про це повідомила адвокатка родин героїв Небесної Сотні Євгенія Закревська, передає RegioNews.

"Відмовили в задоволенні клопотання прокурора Земского про продовження підозрюваному у вбивстві Олега Ушневича і пораненні Віталія Гукова цілодобового домашнього арешту. Володимиру Косенко особисте зобов‘язання - виконувати процесуальні обов‘язки, утриматись від спілкування зі свідками та підозрюваними. Повідомляти про зміну місця проживання і роботи”, - зазначає Закревська.

Також адвокатка додала, що прокурор просив продовжити цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслета Володимиру Косенку на 60 діб.

Як повідомлялось раніше, Державне бюро розслідувань порушило нове кримінальне провадження в рамках розслідування справ Майдану.

Нагадаємо, 6 березня в рамках розслідування справи Майдану Печерський районний суд Києва заочно заарештував двох колишніх керівників правоохоронних органів. Мова йде про кримінальне провадження від 23 червня 2017 року.

У зв'язку з тим, що з 20 листопада 2019 органи прокуратури втратили слідчі функції, справи Майдану перейшли частково до Державного бюро розслідувань, частково - до Національного антикорупційного бюро. В рамках ДБР був створений відділ з розслідувань справ Майдану, який очолив Олександр Буряк, який займав раніше посаду заступника директора ДБР.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews