UA | RU
12 березня 2020, 13:19

МОЗ радить підприємствам відпускати працівників на віддалену роботу

МОЗ України з метою зниження ризику поширення коронавірусної інфекції в країні рекомендувало підприємствам, за можливості, відпускати співробітників на дистанційну роботу
МОЗ України з метою зниження ризику поширення коронавірусної інфекції в країні рекомендувало підприємствам, за можливості, відпускати співробітників на дистанційну роботу
Фото: скрін з відео

Як передає RegioNews, про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко під час брифінгу 12 березня.

"При можливості ми навіть зараз рекомендуємо, якщо є в кого така можливість, відпускати працівників на дистанційну роботу", - сказав він.

За словами Ляшка, у такому випадку зменшиться кількість людей у транспорті, зменшиться кількість контактів між людьми і, таким чином, знизиться ризик зараження людей, які одночасно перебувають в обмеженому просторі в закритому приміщенні.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, раніше працівникам МЗС дозволили працювати з дому або приходити з дітьми на роботу.

11 березня Кабмін ввів карантин в усіх областях з 12 березня по 3 квітня. В Києві заборонили масові заходи, вчитись будуть дистанційно, а пробне ЗНО хочуть перенести.

11 березня посилений контроль введений на контрольно-пропускних пунктах на Донбасі через загрозу коронавірусу.

Станом на 11 березня в Україні зафіксовано один випадок коронавірусу: захворювання виявили у чоловіка в Чернівцях 3 березня.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
13 лютого 2026
Повістка для мера. Як мобілізація стає засобом політичної розправи
Третє місто Кропивниччини залишилося без мера, якого спочатку через суд поновили на посаді, а потім мобілізували до армії, як він сам говорить, у якості помсти
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...