UA | RU
18 грудня 2024, 05:25

Суд обрав покарання для одесита, який застрелив чоловіка після зауваження за гучну музику

фото: поліція

Суд виніс вирок одеситові, який застрелив приїжджого чоловіка через зауваження щодо гучної музики. Під час вчинення злочину чоловік перебував у стані алкогольного і наркотичного сп'яніння. Злочинець проведе за ґратами 12 років

Про це повідомили у поліції Одеської області, передає RegioNews.

У поліції нагадали, що резонансна подія сталася на початку червня вночі у багатоповерхівці на вулиці Академіка Корольова. 28-річний чоловік, який приїхав з сусідньої області на вихідні до брата в Одесу, йшов з родичем та його шестирічною донькою. Він почув гучну музику та нецензурну лайку з квартири на дев’ятому поверсі.

Чоловіки піднялись туди разом з дитиною та постукали у двері, вони зробили сусідові зауваження щодо шуму в нічний час. Той почав поводитися агресивно. Виникла сварка, яка переросла у штовханину. Тоді обурений зловмисник зайшов у квартиру, взяв пістолет, і, повернувшись, двічі вистрелив одному з чоловіків у груди. Чоловік від отриманих поранень помер на місці.

Сам стрілець з місця злочину втік. Та вже за годину поліцейські розшукали його. За підтримки батальйону поліції особливого призначення зловмисника затримали в квартирі його матері. Затриманий - 22-річний житель Одеси. У момент вчинення злочину він був у стані наркотичного та алкогольного сп’яніння.

З місця події правоохоронці вилучили незареєстрований пістолет, а також вісім набоїв. Зброю зловмисник незаконно придбав напередодні вбивства в інтернеті, нібито для самозахисту.

Чоловікові висунули обвинувачення в умисному вбивстві, вчиненому у хуліганських мотивів, а також у незаконному придбанні та зберіганні вогнепальної зброї. Обвинувачений на суді свою вину повністю визнав і пояснив, що погано пам’ятає обставини вчиненого ним злочину, оскільки перебував у стані сп’яніння.

Ці обставини, а також вчинення злочину в присутності дитини, суд врахував як обтяжуючі. Суд призначив чоловікові покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, раніше на Хмельниччині до 12 років ув’язнення засудили військовослужбовця, який із табельної зброї застрелив свого керівника.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Стало відомо, хто є основним претендентом на посаду очільника Офісу Президента
05 грудня 2025, 11:50
Житель Київщини зберігав у себе вдома боєприпаси та наркотики
05 грудня 2025, 11:42
Український плавець оновив 22-річний національний рекорд на дистанції 100 м батерфляєм
05 грудня 2025, 11:36
На Тернопільщині жінку ошукали через фейкову "зимову підтримку" на 26 тисяч грн
05 грудня 2025, 11:15
На Львівщині в ДТП травмувався 14-річний мотоцикліст
05 грудня 2025, 10:52
У Миколаєві 20-річний киянин намагався підірвати авто із українськими військовими
05 грудня 2025, 10:34
ЗАЕС під контролем Росії: станцію повністю інтегровано в російську енергосистему – Андрющенко
05 грудня 2025, 10:32
У Миколаєві шахрайка видурила у 89-річної жінки гроші під виглядом обміну купюр
05 грудня 2025, 10:29
Скороход підтвердила обшуки у помешканні: назвала це "тиском на опозицію"
05 грудня 2025, 10:13
Атаки по енергетиці України: знеструмлені споживачі в чотирьох областях
05 грудня 2025, 09:59