UA | RU
25 липня 2025, 01:55

Отруєння в ресторані у Львові: Кацурін вийшов з лікарні та розповів нові деталі

Фото з відкритих джерел

Нещодавно ресторатор Михайло Кацурін отруївся у своєму ж закладі, як і інші гості. Зараз його вже виписали з лікарні

Про це повідомляє "Люкс ФМ", передає RegioNews.

Після того, як Держпродспоживслужба знайшла чимало порушень у ресторані "Китайській привіт", Михайло Кацурін прокоментував ситуацію самостійно. Зараз його виписали з лікарні після того, як він, як і інші гості його закладу, отруївся.

За словами Михайла, частина його команди дійсно не мала медичних книжок, хоча вони здорові. Крім того, у сушефа документи були в нормі, але він все одно отруївся, бо пробував десерт перед подачею. Те саме стосується працівника заготівлі: він теж їв той самий чизкейк, через який і сталась проблема.

Кацурін додав, що поки невідомо, як саме у чизкейку з'явилась сальмонела. За його словами, кондитери здорові, а яйця, які перевіряла лабораторія, теж стерильні. Зараз чизкейк прибрали з меню. Постачальника яєць також змінять.

Ресторатор додав, що в лікарні йому розповіли, що такі спалахи отруєнь трапляються нерідко. Кацурін також пообіцяв виправити всі недоліки, на які вказала Держпродспоживслужба.

Нагадаємо, раніше Михайло Кацурін отруївся у власному закладі у Львові. Також постраждали й інші гості. Ресторатор повідомив, що самостійно викликав санстанцію, а потерпілим оплатять лікування.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
11 грудня 2025
Вибори та війна. Навіщо Зеленський пообіцяв Трампу
Президент України фактично перекреслив усі вимоги американського колеги про вибори, і це добре
Чому €90 мільярдів для України – це "недоперемога"
19 грудня 2025, 20:46
Суддя на Харківщині збила двох підлітків на пішохідному переході – ДБР відкрили провадження
19 грудня 2025, 20:42
В Україні може виникнути дефіцит пального через російські удари по мосту на Одещині
19 грудня 2025, 20:35
На Київщині під час пожежі через несправну електроплиту загинув літній чоловік
19 грудня 2025, 20:28
У Києві на Софіївській площі встановили унікальну ялинку на честь енергетиків
19 грудня 2025, 20:19
Стало відомо, як відключатимуть світло в Україні 20 грудня
19 грудня 2025, 20:06
Україна отримає рекордну фінансову підтримку від ЄС на два роки
19 грудня 2025, 20:04
Внаслідок масованого удару FPV-дронами по Дружківській громаді на Донеччині поранення отримали двоє чоловіків
19 грудня 2025, 19:50
У мережі показали наслідки атаки РФ по мосту в Маяках на трасі Одеса–Рені
19 грудня 2025, 19:34
13 сіл Дніпропетровщини офіційно визнали зонами бойових дій
19 грудня 2025, 19:10