UA | RU
30 квітня 2020, 17:13

Притулки для тварин у Львові отримають корм за кожне відео з домашніми улюбленцями

Кілограм безкоштовного корму для притулків обіцяє місцевий виробник за кожне опубліковане користувачами відео у соцмережах
Кілограм безкоштовного корму для притулків обіцяє місцевий виробник за кожне опубліковане користувачами відео у соцмережах
Фото: Львівська міська рада

За публічний допис у Facebook чи Instagram із хештегом #ОбєднаніЛюбовю бренд преміум-харчування КЛУБ 4 ЛАПИ львівського виробника "Кормотех" передає 1 кг корму в притулки для котів та собак.

Про це повідомляє Львівська міська рада, передає RegioNews.

Власників тварин закликають допомогти собакам і котам у притулках. Для цього їх запрошують долучитися до флешмобу — зняти коротке відео й оприлюднити його в соцмережах. За один допис користувача - один кг корму для притулків.

Таким чином користувачі вже зібрали для притулків понад 600 кілограмів корму.

Щоб приєднатися до флешмобу, слід зняти відео зі своїм чотирилапим і подякувати йому в ролику або в підписі до нього за дружбу. Опублікувати відео у Facebook чи Instagram із хештегом #ОбєднаніЛюбовю. І передати естафету трьом друзям, позначивши їх у дописі.

Найяскравіші відео увійдуть до фінального ролика акції. Деталі на офіційній сторінці організатора флешмобу у Facebook.

Оголошуємо флeшмoб "Об’єднані любов’ю" ⠀ Це справжній Маніфест подяки нашим 4-лапим улюбленцям, друзям,...

Опубліковано CLUB 4 PAWS Середа, 22 квітня 2020 р.

Читайте також: В українських зоопарках масове поповнення у родинах тварин. У Луцькому зоопарку народилися єнотик та лемуреня, у Хмельницькому - левенята, ягнята і дикі голуби, а в Харківському - верблюди.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook