UA | RU
29 квітня 2020, 13:54

Карантин з користю: в українських зоопарках бебі-бум

У Луцькому зоопарку поповнення у єнота і лемура, у Хмельницькому - у левів, овець і диких голубів, а в Харківському - у верблюдів
У Луцькому зоопарку поповнення у єнота і лемура, у Хмельницькому - у левів, овець і диких голубів, а в Харківському - у верблюдів

Під час карантину в українських зоопарках відбувається масове поповнення в родинах тварин.

Про нових мешканців українських звіринців пише RegioNews.

Під час карантину у зоопарку Луцька дали потомство єноти-полоскуни та лемури.

Лемуреня народилося 13 березня. Пухнастик гарно росте, а опікується ним його сім’я. За своїм чадом стежить також і єнот-полоскун", - розповіли працівники зоопарку.

Стать дітей поки що не відома, відповідно, малюки ще не мають імен.

У Хмельницькому зоокуточку батьками стали африканські леви Тіара і Амур. У них народилася трійня. Малюки почуваються добре, швидко набирають вагу.

Тіара і Амур - досвідчені батьки. Це вже шосте їхнє потомство. Новонароджену трійню планують відпустити у дику природу Африки", - розповіли працівники зоокутка.

Крім левів, у зоокутку народилися єноти. Хто саме і скільки – доглядачі не знають, бо мати ховає малюків від сторонніх очей. Коли малюки підростуть їх теж планують випустити на волю. А ще під час карантину у Хмельницькому народилися ягнята. Вирішили стати батьками й дикі голуби, які давно не мали поповнення.

Під час карантину дали потомство й усі три верблюдиці, що живуть у Харківському зоопарку - Шакіра, Наташа і Юля.

Верблюдик Сеня народився 29 березня, 10 квітня – маленький Кирило, а 14 квітня – дівчинка Ейпріл. У всіх трьох один батько - верблюд Саша.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook