UA | RU
04 березня 2020, 14:02

В Івано-Франківську та Львові "мінували" синагоги

Поліція отримала повідомлення про замінування релігійних споруд на вулицях Страчених в Івано-Франківську та Братів Міхновських у Львові
Поліція отримала повідомлення про замінування релігійних споруд на вулицях Страчених в Івано-Франківську та Братів Міхновських у Львові
Фото із сайту Поліції Івано-Франківської області

Повідомлення про замінування будівлі у центрі Івано-Франківська виявилось неправдивим, повідомляє RegioNews із посиланням на сторінку Поліції Івано-Франківської області в facebook.

Повідомлення про закладення вибухівки у релігійній споруді на вулиці Страчених надійшло сьогодні, 4 березня, о 8:09 на електронну скриньку обласної поліції.

На місце одразу прибули вибухотехніки, кінологи зі службовою собакою та інші відповідні служби. Ретельно оглянувши будівельну споруду та прилеглу територію працівники поліції не виявили підозрілих предметів.

За фактом неправдивого повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи інші тяжкі наслідки відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України.

Наразі поліцейські проводять заходи щодо встановлення особи, яка повідомила про факт замінування та притягнення її до кримінальної відповідальності.

Повідомлення про замінування синагоги на вул. Братів Міхновських, 4 у Залізничному районі, сьогодні, 4 березня, близько 09.30 год., надійшло на електронну пошту ГУ Національної поліції у Львівській області.

Як повідомили в міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львова, у синагозі вибухового пристрою не виявили.

Із будівлі було виведено 12 громадян. О 10.49 год обстеження об’єкту завершили, вибухового пристрою не виявили.

Встановлюють особу, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
13 лютого 2026
Повістка для мера. Як мобілізація стає засобом політичної розправи
Третє місто Кропивниччини залишилося без мера, якого спочатку через суд поновили на посаді, а потім мобілізували до армії, як він сам говорить, у якості помсти
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
Депутат Жан Беленюк залишився без опалення
14 лютого 2026, 01:55
Зірка Дизель-щоу Євген Сморигін зізнався, чому розлучився з першою дружиною-росіянкою
14 лютого 2026, 01:35
Зірка Холостяка Анастасія Половінкіна розсекретила свій роман з відомим співаком
14 лютого 2026, 00:55
Співачка Аліна Гросу зізналась, чому приховувала стать дитини від Ірини Білик
14 лютого 2026, 00:35
До 400 гривень за квітку і дорожче: скільки в Києві коштують букети на День закоханих
13 лютого 2026, 23:55
Мама востаннє бачила їх ще немовлятами: з окупованої Херсонщини врятували ще одну групу дітей
13 лютого 2026, 23:35
Зеленський назвав найбільший компроміс, на який може піти Україна в переговорах із РФ
13 лютого 2026, 23:04
На Київщині потяг на смерть збив жінку
13 лютого 2026, 22:55
У Чернігівській області жінка народила вдома двійню
13 лютого 2026, 22:45
На Буковині отримав підозру чоловік, який викрав 13-річну дівчинку: що йому загрожує
13 лютого 2026, 22:40