UA | RU
08 липня 2025, 02:30

Співачка Христина Соловій показала фото з братом, який вперше за довгий час приїхав зі служби

Фото з відкритих джерел

Брат Христини Соловій служить у ЗСУ. Тому коли він нарешті зміг взяти відпустку, дівчина намагається провести з ним якомога більше часу

Про це повідомляє ТСН, передає RegioNews.

Христина Соловій поділилась з прихильниками радісними емоціями. Вперше за останні пів року служби її брат Євген зміг приїхати у відпустку. За словами Христини, вона намагається запам'ятовувати кожну мить, яку їм вдається проводити разом.

"Зустрілися з Євгеном у Києві, який для нас обох вже став другим домом. Підтримуйте наших захисників та захисниць", — написала співачка.

Фото: Instagram

Довідка. Христина Соловій — українська співачка та авторка-виконавиця пісень лемківського походження. Після початку повномасштабної війни вона, як і інші артисти, почала виступати на благодійних концертах. За кордоном, за даними Forbes, станом на середину 2022 року вона вже зібрала близько 106 тисяч євро, які перерахувала на ЗСУ.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню