UA | RU
27 травня 2025, 16:55

На Кіровоградщині водій військової частини виявився зрадником

Фото: СБУ

На Кіровоградщині викрили водія-електрика військової частини, який працював на росіян. Його затримали "на гарячому"

Про це повідомляє СБУ, передає RegioNews.

На Кіровоградщині затримали 32-річного водія-електрика військової частини. Він коригував повітряні атаки РФ по центральному регіону України. Як з'ясували правоохоронці, зрадник збирав координати шпиталів Сил оборони та інших медустанов, в яких проходили лікування українські воїни.

Також чоловік передавав російській ФСБ маршрути руху підрозділів його військової чистини, а також види їхнього озброєння.

Відомо, що російський агент сподівався на "евакуацію" до тимчасово окупованої частини Донеччини. Там він планував вступити до ворожих угруповань та воювати проти України. Його затримали, коли він проводив візуальну дорозвідку поблизу військового об’єкта.

За словами правоохоронців, російські спецслужби обіцяли зраднику гроші. Проте він так нічого і не отримав. СБУ повідомили йому про підозру за статтею про державну зраду. Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше на Одещині затримали 47-річного інженера, який шпигував для росіян. Для цього він влаштувався до місцевого заводу, що виконує оборонні замовлення. З першого дня там він намагався отримати доступ до креслень і технологічних схем з виробництва запчастин до колісних машин.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
23 січня 2026
Світ після порядку. Як цьогорічний Давос допоможе Україні та Європі
Останній форум у Давосі вийшов схожим на поминки за колишнім світовим ладом