UA | RU
25 лютого 2025, 20:51

Був у полоні та отримав повістку: на Кіровоградщині судили переселенця, який відмовився від мобілізації

Ілюстративне фото

На Кіровоградщині переселенець з Херсонщини відмовився від мобілізації. У суді він розкаявся, проте пояснив причини своїх дій

Про це повідомляє Судово-юридична газета, передає RegioNews.

На Кіровоградщині чоловік отримав повістку, але відмовився від мобілізації. На суді він розкаявся та визнав свою провину. Проте він зазначив, що він є переселенцем з Херсонської області. На території Новоархангельщини проживає з цивільною дружиною та її дитиною, яких він близько двох років утримує.

Також чоловік розповів, що в період окупації він був в полоні у росіян. Його понад місяць тримали у земляній ямі. Він згадував, як окупанти знущались над ним, морили голодом та вибили всі зуби. У визначені дні він не зміг прийти до ТЦК, як він пояснив сам, бо його дружині було зле.

Суд призначив покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки. Проте його звільнили від відбування призначеного покарання, якщо він протягом 3 років іспитового строку не вчинить нового злочину.

Нагадаємо, що раніше на Дніпропетровщині судили чоловіка, який відмовився від отримання повістки. Свої дії він пояснив тим, що знайомі, які служать, скаржилися йому на серйозні проблеми, і він боявся опинитися в такому ж становищі. У чоловіка троє дітей - повнолітня дочка, а також ще двоє неповнолітніх дітей. Суд засудив його до 1 року та 10 місяців іспитового терміну.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00