UA | RU
05 травня 2020, 18:54 62

У Кіровоградської ОДА з'явився новий керівник

Дмитро Горшков очолив апарат Кіровоградської ОДА
Дмитро Горшков очолив апарат Кіровоградської ОДА
Фото: Кіровоградська ОДА

5 травня голова ОДА своїм наказом призначив на посаду керівника апарата киянина Дмитра Горшкова

Про це інформують RegioNews із посиланням на текст офіційного документу, який оприлюднили у мережі.

Дмитро Вікторович проживає у місті Вишневе Києво-Святошинського району Київської області. До осені 2016 року працював начальником відділу з питань нотаріату. Наприкінці літа 2017 року звільнився з посади головного спеціаліста Сектору з питань запобігання та виявлення корупції у Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області.

У 2015 році придбав земельну ділянку в Коцюбинському Київської області. А двома роками раніше став власником земельної ділянки в селі Бузова на Київщині. Також Дмитру Горшкову належить квартира в Сімферополі. Має право користування на кімнату у місті Вишневе Київської області. У 2017 році Горшков ще був власником автівки MAZDA CX-7.

Дмитро Горшков має кілька грошових позик в українських банках. 48 тис 760 грн він винен "ПриватБанку”, а позику в 49 тис 731 грн взяв у "Універсал Банку”. Його прізвище опинилися у "червоному списку” - видатки Горшкова втричі перевищують його прибутки. Попри це, він має $20 тис грошових активів.

Разом із дружиною Кариною Олексіївною Солових виховує трьох дітей: доньок Віру та Алісу й сина Івана. Карина Горшкова - власниця квартири в Києві та автомобіля TOYOTA RAV-4 2010 року випуску.

Як писали RegioNews раніше, патрульну поліцію Чернівецької області очолив Олег Йосипів, який вже обіймав цю посаду раніше. Артура Шкроба перевели керувати патрульними Борисполя.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews