UA | RU
04 лютого 2025, 22:07

Думав, що він вже мертвий: ідентифікували окупанта, який намагався застрелити жителя Бучі

Фото: Укрінформ

Правоохоронці встановили особу російського військового, який в Бучі намагався вбити чоловіка. Він вистрелив у місцевого жителя, і подумав, що той помер. На щастя, час чоловік вижив, а окупанту оголошуть про підозру

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора, передає RegioNews.

Правоохоронцям вдалося ідентифікувати військового ЗС РФ, який намагався застрелити жителя Бучі. З'ясувалося, що це командир взводу 3-ї парашутно-десантної роти 1-ї батальйонно-тактичної групи 234-го десантно-штурмового полку 76-ї десантно-штурмової дивізії Повітряно-десантних військ ЗС РФ.

За даними правоохоронців, у березні 2022 року він разом із іншими російськими окупантами здійснював "патрулювання" вулицями Бучі. Там вони помітили місцевого жителя, який йшов до свого будинку. Без попередження вони відкрили по чоловіку вогонь. На щастя, чоловік встиг забігти до найближчого двору та сховатися в будинку.

Окупант пішов за чоловіком. Тоді він вистрелив у нього з автомата. Командир взводу підійшов до чоловіка, який лежав на підлозі без ознак життя, штовхнув його ногами та зробив висновок, що потерпілий помер.

Проте, на щастя, чоловік попри середні ушкодження середньої тяжкості, лишився живим. У прокуратурі зазначили, що підозрюваний росіянин вдруге притягується до кримінальної відповідальності за дії пов’язані з умисним вбивством цивільних осіб.

Довідка. Під час Бучанської різанини у березні 2022 року російські окупанти вчинили геноцид проти жителів Київщини. Правоохоронці зафіксували понад 9 тисяч воєнних злочинів, які росіяни скоїли під час окупації Бучанського району.

Загинуло понад 1 700 цивільних людей. Із них - близько 700 у Бучі. Протягом 2022 року українські правоохоронці ідентифікували 91 російського військового, які чинили воєнні злочини.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
11 грудня 2025
Вибори та війна. Навіщо Зеленський пообіцяв Трампу
Президент України фактично перекреслив усі вимоги американського колеги про вибори, і це добре
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
Понад 660 тисяч ФОПів потраплять під 20% ПДВ – законопроєкт Мінфіну
18 грудня 2025, 19:41
На Рівненщині суд виніс вирок 44-річному чоловіку за незаконне зберігання боєприпасів
18 грудня 2025, 19:28
РФ масово б’є по мостах на Одещині: яку ціль переслідує ворог
18 грудня 2025, 19:02
19 грудня світло відключатимуть у більшості регіонів, – Укренерго
18 грудня 2025, 18:55
Понад 50 атак за день: Нікопольщина потерпала від ударів FPV-дронів і артилерії
18 грудня 2025, 18:46
На фронті загинув екіпаж українського Мі-24
18 грудня 2025, 18:40
На Житомирщині озброєний ножем попутник пограбував й залишив водія без авто
18 грудня 2025, 18:29
На Запоріжжі російський дрон влучив у авто поліції
18 грудня 2025, 18:15
Одна з причин вдалого просування ворога на багатьох ділянках фронту – відсутність аеророзвідки
18 грудня 2025, 18:11
Затримано двох підозрюваних за вбивство 21-річного українця у Відні
18 грудня 2025, 18:10