UA | RU
29 січня 2025, 22:31

Через відключення газу: на Київщині чоловік кинув коктейль молотова в газову службу

Фото: Нацполіція

Конфлікт виник через борги за газ

Про це повідомляє Нацполіція Київської області, передає RegioNews.

Це сталося 27 січня о 14:35 в Броварському районі. До поліції звернувся місцевий житель зі скаргою про те, що в його будинку відключають газопостачання. Коли правоохоронці прибули за адресою, з'ясувалося, що виник конфлікт через заборгованість між 45-річним чоловіком та представниками газової служби.

Коли газова служба виконувала роботи, чоловік зайшов на подвір'я, приготував кілька пляшок із запальною сумішшю та кинув їх в бік трактора газової служби. Спецтранспорт загорівся. Правоохоронці затримали чоловіка.

Нагадаємо, раніше на Київщині затримали чоловіка, який побив священника гайковим ключем. Виявилося, що в них були неприязні відносини. Під час сварки чоловік завдав священнослужителю кілька ударів по голові.

Також повідомлялося, що в Харкові чоловік жорстоко побив жінку. Вона вибігла на вулицю, щоб врятуватися, проте він її наздогнав і побив, а потім - волочив вулицею.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню