UA | RU
10 лютого 2025, 18:04

Зіткнення BMW та Mazda: у Києві сталась ДТП з постраждалими

Фото: Нацполіція

Водій BMW був за кермом у нетверезому стані. Він не дотримався дистанції та врізався в інше авто, через що постраждали люди

Про це повідомляє Нацполіція Києва, передає RegioNews.

Це сталося 9 лютого близько 22:00 на проспекті Валерія Лобановського. Попередньо, 35-річний водій автомобіля BMW рухався по проїжджій частині. Проте він не дотримався дистанції та зіткнувся з авто Mazda, яке зупинилося на світлофорі.

Внаслідок аварії постраждали 21-річні водій та пасажирка Mazda. Їх госпіталізували медики з переломами та забоями. Перевірка показала, що водій BMW був за кермом у нетверезому стані.

Правоохоронці повідомили йому про підозру за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України - порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння.

"Затриманому оголошено про підозру, йому загрожує позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від трьох до п’яти років", - повідомили в поліції.

Нагадаємо, раніше в Тернополі водій збив 42-річну жінку на смерть. Це сталося, коли вона переходила дорогу. Після цього в цю ж машину в'їхали ще три авто, які рухалися позаду - Renault Trafic, Volkswagen CC та Skoda Octavia.

Також повідомлялося, що засудили до трьох років позбавлення волі з випробувальним терміном водія, який на Одещині збив дитину. Відомо, що він хотів об'їхати овець, але не впорався з керуванням. Дитина отримала тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, а також струс головного мозку та ще ряд не менш тяжких травм різних частин тіла.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
23 січня 2026
Світ після порядку. Як цьогорічний Давос допоможе Україні та Європі
Останній форум у Давосі вийшов схожим на поминки за колишнім світовим ладом