UA | RU
25 січня 2025, 11:53

Киянин напав з ножем на чоловіка, який гуляв з собакою

Чоловік напав з ножем на знайомого, який гуляв біля свого будинку з собакою, і завдав йому ударів в груди

Про це повідомляє Поліція Києва, інформує RegioNews.

Це сталося на одній з вулиць Дніпровського району столиці. До поліції звернулась жінка і заявила про бійку двох чоловіків, один з яких – тяжко поранений. На місце інциденту прибули і правоохоронці, і "швидка допомога".

Зʼясувалося, що чоловіки вже були знайомі. Зловмисник через неприязнь спровокував бійку з чоловіком, який гуляв із собакою на вулиці. Він завдав йому ножем ударів у живіт та груди. Внаслідок цього постраждалий отримав тяжкі поранення. Медики госпіталізували його до лікарні.

47-річного нападника поліція затримала прямо в його оселі неподалік від місця інциденту. Йому повідомили про підозру за ч. 1 ст. 121 Кримінального Кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Тепер йому загрожує до 8 років увʼязнення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Полтаві чоловік побив жінку, бо вона відмовилась дати йому 10 гривень. За словами постраждалої, він звернувся до неї за допомогою на вулиці, попросивши грошей на проїзд у громадському транспорті. Коли вона сказала, що не має грошей, він почав бити її.

Також повідомлялося, що на Тернопільщині побили громадського активіста. За даними правоохоронців, поблизу місцевого клубу хтось розпилив газовий балончик. На місце інциденту прибув і місцевий активіст. Згодом один з присутніх почав чіплятися до Романа і вдарив його в обличчя. Активіста госпіталізували.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
23 січня 2026
Світ після порядку. Як цьогорічний Давос допоможе Україні та Європі
Останній форум у Давосі вийшов схожим на поминки за колишнім світовим ладом
22 січня 2026
Він більше не працює на цвинтарі. Чи посадять політтехнолога Петрова
Історія із бронювальним працевлаштуванням Володимира Петрова на Національному військовому меморіальному кладовищі може вийти боком не тільки йому самому, а й владі
16 січня 2026
Знову за ґрати? Пригадуємо попередні арешти Тимошенко
Юлія Володимирівна може утретє в житті потрапити за ґрати
Коня з Черкащини, якого шукали кілька днів, знайшли на Полтавщині
03 лютого 2026, 20:43
На Житомирщині з початку 2026 року зафіксували 10 випадків сказу
03 лютого 2026, 20:03
До 40 тисяч доларів за "свободу": в Україні викрили схему організованого дезертирства
03 лютого 2026, 20:00
Інвалідність і свобода від мобілізації: у Харкові ділок торгував діагнозами для ухилянтів
03 лютого 2026, 19:40
Відключення світла 4 лютого: актуальні графіки для всіх регіонів України
03 лютого 2026, 19:25
На Дніпропетровщині жінка незаконно оформлювала кредити на власних батьків
03 лютого 2026, 19:20
Метро Харкова працюватиме, як пункт незламності
03 лютого 2026, 19:05
"Заробили" майже 7 мільйонів: на Вінниччині викрили розкрадання на костюмах ддя рятувальників
03 лютого 2026, 18:50
РФ завдала удару по Запоріжжю: у місті пожежа, горять авто
03 лютого 2026, 18:43
На Дніпропетровщині через теплогенератор госпіталізували родину з двома немовлятами
03 лютого 2026, 18:35