UA | RU
01 серпня 2025, 16:25

Поки господар спав: у Хмельницькому чоловік украв мікроавтобус і зник

ілюстративне фото: з відкритих джерел

У Хмельницькому 25-річного чоловіка підозрюють у викраденні мікроавтобуса, мобільного телефону та гаманця у свого знайомого. Після крадіжки зловмисник втік до Тернопільської області, де його затримали поліцейські

Про це повідомила поліція області, передає RegioNews.

Зазначається, що інцидент стався в ніч на 30 липня. До 23-річного місцевого мешканця в гості прийшов знайомий. Чоловіки разом розпивали алкоголь, після чого господар заснув. Цим скористався гість — він викрав у нього мобільний телефон, гаманець із грошима та ключі від мікроавтобуса Volkswagen Transporter.

Викраденим авто підозрюваний намагався втекти, однак транспортний засіб зламався. Тоді зловмисник продав мікроавтобус іншому знайомому. Після цього сів у таксі й поїхав до Тернопільської області.

Вранці потерпілий виявив крадіжку та звернувся до поліції. Правоохоронці встановили особу підозрюваного та передали орієнтування колегам. Уже того ж дня чоловіка зупинили патрульні в Тернопільській області. Його затримали.

Поліція вилучила викрадені автомобіль, гаманець і телефон.

Чоловікові оголосили підозри одразу за двома статтями:

  • ч. 4 ст. 185 КК України — крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану;
  • ч. 1 ст. 289 КК України — незаконне заволодіння транспортним засобом.

Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, на Житомирщині 18-річний хлопець викрав сміттєвоз. Хлопець приїхав у село на запрошення знайомого. Побачивши вантажівку з ключами в замку запалювання, вирішив "покататися".

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00