UA | RU
11 березня 2020, 10:50 5

Я за цю посаду не тримався - звільнений за організацію "відвертих танців" чиновник Херсонської ОДА

Керівник апарату Херсонської ОДА Володимир Клюцевський заявив, що підписав заяву на звільнення та не планує відновлюватися на посаді
Керівник апарату Херсонської ОДА Володимир Клюцевський заявив, що підписав заяву на звільнення та не планує відновлюватися на посаді
Фото: Антагонист

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Мій Херсон.

Варто зазначити, що раніше з’явилась інформація начебто Клюцевський має намір поновлюватись на посаді та співпрацювати з Державним бюро розслідувань і надати свідчення правоохоронцям щодо незаконних розпоряджень голови обладміністрації Юрія Гусєва.

Однак у коментарях місцевим ЗМІ чиновник спростував цю інформацію.

"Я ніколи за цю посаду не тримався. Якщо б я мав намір подавати позов до суду, то не підписував би заяву за згодою сторін, а пішов у відпуску на 80 днів, щоб у подальшому затягувати цей процес. Я вже отримав на руки трудову книжку и навпаки хочу не перешкоджати, а допомогти голові ХОДА у вирішенні цієї неприємної ситуації”, – заявив Клюцевський.

Нагадаємо, про звільнення Володимира Клюцевського з посади керівника апарату ОДА заявив Юрій Гусєв під час селекторної наради. Передувало такому рішенню службове розслідування після скандалу з виступом гурту "Степ" 6 березня в сесійній залі облради.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews