UA | RU
21 травня 2021, 21:02

Розмитнити авто можна буде через "Дію", - прем'єр

Фото Telegram Дениса Шмигаля

Влада планує найближчим часом спростити процедуру митного оформлення транспортних засобів, надавши можливість розмитнювати через портал та застосунок “Дія“

Про це Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль написав у Telegram-каналі, передає RegioNews.

Рішення було прийняте на нараді з "Офісом простих рішень та результатів", Міністерством цифрової трансформації та Міністерством фінансів.

Проєкт, який має полегшити процедуру розмитнення автомобілів, отримав мою повну підтримку. Згідно з пропозиціями, розмитнити авто можна буде просто за допомогою смартфона — через портал та застосунок "Дія", - зазначив Прем'єр.

На його переконання, усунення бюрократичних перепон, мінімізація людського фактора й викорінення корупції стануть поштовхом до реформи митниці.

Водночас, підкреслив Шмигаль, розмитнення має бути справедливим для кожного.

Доручив Міністерству фінансів та Мінцифри опрацювати й подати остаточні пропозиції до зазначеного проєкту, - написав глава уряду.

Як повідомлялося, на порталі "Дія" запустять можливість переоформлення довідки переселенця. Протягом року на порталі "Дія" запустять можливість переоформлення довідки переселенця для тимчасово переміщених осіб з окупованих територій.

Раніше повідомлялося, що зареєструвати ФОП онлайн можна буде на постійній основі. Цю послугу можна буде отримати через портал електронних послуг "Портал Дія".


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram