UA | RU
27 січня 2021, 13:50 63

Уряд запровадив компенсації деяким споживачам електроенергії

Попередньо на це виділено 1 мільярд 400 мільйонів гривень
Попередньо на це виділено 1 мільярд 400 мільйонів гривень
Фото з відкритих джерел

Уряд покриє різницю вартості спожитої електроенергії, що виникла в результаті скасування знижених тарифів і застосування фіксованої ціни для побутових споживачів з 1 січня 2021-го року (крім отримувачів субсидії).

Це рішення прийняте сьогодні на засіданні Уряду, передає RegioNews.

Компенсація надається для покриття різниці вартості спожитої електричної енергії, що виникла в результаті відміни знижених тарифів і застосування фіксованої ціни для побутових споживачів (крім тих, які отримують житлову субсидію), встановленої з 1 січня 2021-го року, таким категоріям споживачів:

Населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних в установленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості), і станом на 31 грудня 2020-го року мало право на знижений тариф.

Населення, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природнім газом і в яких відсутні, або не функціонують системи системи централізованого теплопостачання (у тому числі в сільській місцевості), і станом на 31 грудня 2020-го року мало право на знижений тариф.

Багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Прийнято з доопрацюванням в триденний термін.

Раніше повідомлялося, що Уряд планує виділити 1,4 мільярда на компенсації за скасування пільг на електроенергію. Компенсації отримають користувачі електроопалення, які мають на це право.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook