UA | RU
19 січня 2021, 17:10 28

Профтехнічна, фахова передвища та вища освіта: навчання після 24 січня очне або змішане, - позиція Міносвіти

Вузи самостійно вирішуватимуть, коли та в якій формі організовувати навчання
Вузи самостійно вирішуватимуть, коли та в якій формі організовувати навчання
Фото з відкритих джерел

За сприятливої санітарно-епідемічної ситуації студенти закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти мають продовжити навчання в змішаному форматі або очно.

Про це повідомив міністр освіти Шкарлет у своєму Telegram-каналі, передає RegioNews.

За сприятливої санітарно-епідемічної ситуації студенти закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти мають продовжити навчання в змішаному форматі або очно. Це позиція МОН.

Заклади вищої освіти, маючи широку управлінську автономію та враховуючи епідситуацію в кожному окремому регіоні, самостійно вирішуватимуть, коли та в якій формі організовувати навчання.

Окреме питання – практика. Низка спеціальностей і більшість професій потребують практичного навчання, а тому важливо організувати студентські та учнівські практики з обов’язковим дотриманням карантинних заходів, - зазначив Шкарлет.

Він також висловив переконання, що більшість здобувачів освіти мріють про повернення до аудиторій, а тому усвідомлюють важливість щоденного дотримання протиепідемічних вимог.

Раніше повідомлялося, що міністр освіти висловив переконання, що після 25 січня випускники шкіл зможуть повернутися за парти.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram